Forum Sojuszu GNF W OGAME

Forum sojuszu Gwiezdni najezdzcy farm :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-10-17 09:33:12

Korso

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 18
Punktów :   

Rozbudowa sojuszu.

Witam.

Jak pewnie już Panowie wiecie, sojusz ulega dynamicznej rozbudowie.

Chciałem Wam zakomunikować, że z dniem dzisiejszym werbunek do sojuszu zostaje wstrzymany. Tempo zgłaszania się chętnych do wstąpienia w Nasze szeregi, przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Nie muszę chyba mówić, że ogromnie mnie to cieszy.

W związku z tym, że każdy z Was zgłosił się dobrowolnie, w sprawach dotyczących sojuszu nie możecie decydować samowolnie. Mowa tutaj przede wszystkim o indywidualnym prowokowaniu wojen z innymi sojuszami. Decyzję o danym konflikcie podejmuje sztab.

Jeśli chodzi o drogę jaką obierzecie przy budowaniu swojego imperium, to każdy z Was podejmuje decyzję sam. Chodzi mi o to, że nie możemy dyktować komuś czy ma stawiać na robudowę floty, obrony czy technologii. To każdego z Was indywidualna sprawa.
W razie, gdy któryś z członków zostanie zaatakowany możecie liczyć na pomoc sojuszu - oczywiście w miarę Naszych możliwości.
Stąd wzięła się idea budowa sieci GNF wśród blisko siebie połozonych planet, by pomoc mogła nadejść jak najszybciej.

Życzę wszystkim owocnej gry.

Korso.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ee1putpoznan.pun.pl www.logizycko.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.125dys.pun.pl